Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Loewe L Loewe dla kobiet

Loewe L Loewe dla kobiet

Loewe L Loewe dla kobiet Zdjęcia

Loewe L marki Loewe to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Loewe L został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka, cytryna amalfi, frezja i czarna porzeczka; nutami serca są goździk (roślina), fiołek, brzoskwinia i piwonia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi Frezja Czarna porzeczka

Goździk (roślina) Fiołek Brzoskwinia Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loewe L by Loewe.

Loewe L Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Loewe L, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Loewe L, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loewe L marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loewe L marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy To Be Naomi Campbell Paradise Passion Pupa Puposhka The Body Shop White Musk Blush Naomi Campbell Seductive Elixir Oilily Papilon Jean Patou Eau de Patou Usher UR for Women Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Voluspa Pink Fatale M. Micallef Floral Galimard Lapis Lazuli