Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

I Loewe You Loewe dla kobiet

I Loewe You Loewe dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

I Loewe You Loewe dla kobiet Zdjęcia I Loewe You Loewe dla kobiet Zdjęcia

I Loewe You marki Loewe to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. I Loewe You został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cedr, bergamotka i pomelo; nutami serca są piwonia, jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia bourbon i białe piżmo.

Cedr Bergamotka Pomelo

Piwonia Jaśmin Róża bułgarska

Nuty drzewne Wanilia bourbon Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Loewe You by Loewe.

I Loewe You Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Lekki, optymistyczny, kobiecy...
Taki wlasnie jest I Loewe You - lekki, zwiewny, pogodny i bardzo kobiecy. Slodyczy tu malo, choc zabawna buteleczka wskazuje na odbirocow w wieku nastoletniem - zapach zdecydowanie nadaje sie dla dojrzalych kobiet - duzo w nim nut drewna, odrobina pizma i dojrzalych cytrusow, ktore otwieraja zapach.
Nuty serca sa niezbyt mocno wyczuwalne, nieco przycmione nutami bazy.
Zapach bardzo lekki i przyjemny! Ktoraz z nas, Drogie Panie, nie ma czasami dylematu jaki zapach bedzie odpowiedni na upalne dni??? Patrzac na swoja kolekcje, nie mam takcih zapachow zbyt wiele, takich, ktore nie poraza otoczenia gestym ciezkim ogonem.
I Loewe You jest idealny - testowalam go wielokrotnie i chocbym nie wiem jak mocno sie nim zlala od stop do glow - nie powoduje on bolu glowy ani omdlenia osob w Twoim ototczeniu
Subtelny, ale wyczuwalny z kazdym powiewem wiatru.
Moj letni wybawiciel, mozna rzec, poniewaz nie widze bardziej odpowiedniego zapachu na dni, w ktoych duchota daje znac o sobie, a ja wciaz chce czyms pachniec
Trwalosc i moc przyzwoita jak na wode toaletowa - okolo 4 godzin, pozniej lagodnieje. (plusem jest to, iz po okolo 12 godzinach wciaz czuc nuty bazy!)
Polecam.
Dla mnie posiada dwie zasadniczo wazne zalety: jest przystepny cenowo i wprawia w dobry nastroj. A ta druga cecha jest przeciez wlasciwie BEZcenna

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe I Loewe You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe I Loewe You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Loewe You marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Loewe You marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Eternity Purple Orchid Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Ralph Lauren Glamourous Daylight Naomi Campbell Winter Kiss Montale Aoud Rose Petals Bond No 9 West Side Alyssa Ashley White Musk Ella Mikao Yujin Feroce Gap Close CnR Create Aries Vera Wang Vera Wang Anniversary Sabon Zohar (Musk)