Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gala Loewe dla kobiet

Gala Loewe dla kobiet

Gala Loewe dla kobiet Zdjęcia

Gala marki Loewe to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gala został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, aldehydy i nuty zielone; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, róża i konwalia; nutami bazy są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula, ambra, benzoes, wanilia, kastoreum i cywet.

Bergamotka Cytryna Amalfi Aldehydy Nuty zielone

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Róża Konwalia

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Ambra Benzoes Wanilia Kastoreum Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gala by Loewe.

Gala Recenzje Perfum

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Śmierdziuszek. Perfumy vintage, w których aldehydowe otwarcie wręcz zabija, dusi i nie chce puścić przez ponad godzinę. Jednak gdy uda nam się powstrzymać ochotę szalonego pędu w kierunku łazienki i zmycia z siebie tego fetoru, nagle z nadgarstka zaczynają docierać nieco inne nuty.
Stajnia? Jaka tu stajnia, jak w nutach róże i goździki a ja czuję siano, ziemię na padoku, kurz i sierść! Kto wychowywał się na wsi, dokładnie wie, jak pachnie stajnia wczesną wiosną i właśnie taki szczególny zapach (z łąką nieopodal) prezentuje "Gala". Jednak stajniany efekt dość szybko znika (a szkoda, bo się nawet przez chwilę szczęśliwa poczułam z tym pachnidłem) i zostaje nam tylko ta łączka, kwiatkowość i odrobina drzewa sandałowego z ambrą, tak cicho i bliskoskórnie "Gala" znikając, czepia się skóry na wiele godzin. Z ubrań ciężko się jej pozbyć nawet po praniu.

Gala by Loewe 1.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Gala, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Gala, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gala marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gala marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al Haramain Perfumes Marwah Coach Legacy Clive Christian No. 1 Alfred Sung Pure Moment Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Nicole Miller Nicole Miller Oriflame Grace Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Erreuno Erreuno Schiaparelli Zut Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition Strange Invisible Perfumes Moon Garden