Marki » L » kwiatowe « Grupy

Esencia Femme Loewe dla kobiet

Esencia Femme Loewe dla kobiet

wodny
Esencia Femme Loewe dla kobiet Zdjęcia Esencia Femme Loewe dla kobiet Zdjęcia Esencia Femme Loewe dla kobiet Zdjęcia

Esencia Femme marki Loewe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Esencia Femme został wydany w 2002 roku. Esencia Femme stworzyli Alberto Morillas i Emilio Valeros. Nutami głowy są cytryna, imbir, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są róża, bratek, konwalia i lotos; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i róża.

Cytryna Imbir Bergamotka Grejpfrut

Róża Bratek Konwalia Lotos

Piżmo Nuty drzewne Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esencia Femme by Loewe.

Esencia Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Esencia Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Esencia Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esencia Femme marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esencia Femme marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Campos de Ibiza Agua de Rosas Luciano Soprani Miss Soprani Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Serge Lutens Sarrasins Caron Fleur de Rocaille (1993) La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Frederic Malle Une Fleur de Cassie Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Nicole Miller Nicole Vicky Tiel Sirene Ulric de Varens Mini Charm Jennifer Aniston Lolavie