Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aura Loewe Magnética Loewe dla kobiet

Aura Loewe Magnética Loewe dla kobiet

skórzany
Aura Loewe Magnética Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe Magnética Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe Magnética Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe Magnética Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe Magnética Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe Magnética Loewe dla kobiet Zdjęcia

Aura Loewe Magnética marki Loewe to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Aura Loewe Magnética został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, bergamotka i mandarynka; nutami serca są olej różany i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są skóra, australijskie drzewo sandałowe, paczula, syjamski benzoes, wanilia bourbon i piżmo.

Różowy pieprz Bergamotka Mandarynka

Olej różany Jaśmin wielkolistny

Skóra Australijskie drzewo sandałowe Paczula Syjamski benzoes Wanilia bourbon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aura Loewe Magnética by Loewe.

Aura Loewe Magnética Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Aura Loewe Magnética, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Aura Loewe Magnética, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aura Loewe Magnética marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aura Loewe Magnética marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Madness Roberto Cavalli Roberto Cavalli Hermes Kelly Caleche Frederic Malle L'Eau d'Hiver Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Lancaster Aquasenses Max Mara Kashmina Touch Ramon Molvizar Precious Cacharel Scarlett The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Oriflame Miss O Fashion Princess