Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aura Loewe dla kobiet

Aura Loewe dla kobiet

skórzany
lekko korzenny
Aura Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe dla kobiet Zdjęcia Aura Loewe dla kobiet Zdjęcia

Aura marki Loewe to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Aura został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, czerwona porzeczka, liść fiołka i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża, irys i narcyz; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, malina i cedr.

Różowy pieprz Czerwona porzeczka Liść fiołka Bergamotka

Jaśmin Róża Irys Narcyz

Skóra Drzewo sandałowe Malina Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aura by Loewe.

Bottega Veneta Eau Legere

Aura Recenzje Perfum

luna
luna

Aura to wg mojego nosa wypisz, wymaluj Violet Blonde Forda, składniki też bardzo zbliżone.Liczyłam na zapach skórzany, ale gdzie ta skóra ja się pytam. Nie moja bajka,jak i VB, brak im " tego czegoś", jakiegoś pazura..... Owszem wejście mocne, trwałość też niczego sobie.

anja
anja

Ja rowniez nie wyczuwam tu zadnej skory,raczej multum porzeczki.Jest soczysty,owocowy (ale nie swiezak!) ocieplony drzewem sandalowym.Zapach seksowny,ma cos w sobie,ale nie nazwalabym go hitem.Narazie testuje z probki,potem zobaczymy.Trwalosc srednia,trzyma sie blisko skory ,raczej nie zostawia ogona.

Edytuje:po zuzyciu calej odlewki zrobilo mi sie troche smutno,jednak zapragnelam jeszcze,mysle o calym flakonie.

Majka16
Majka16

Zapach faktycznie ma to coś.... na mnie rozpoczyna się mocnym wejściem pieprzu z poprzeczką, a następnie owija mnie drzewo sandalowe z różą, dominuje drzewo i ta kompozycja bardzo mi się podoba. Niestety mój nos nie wyczuwa skóry, prawdopodobnie została tak zminimalizowana, że drzewo ją zdominowało, to samo mam z jasminem. Zapach godny uwagi, raczej na chlodniejsze dni, np. jesieni. Na mnie utrzymuje się ok. 8 godzin zapewne po użyciu na balsam będzie jeszcze trwalszy, projekcja dobra, ale ogonka brak :)
Czy polecam ? Tak, ale Panie szukające mocnego efektu zapachowego SKÓRY tu go nie znajdą ...

Joskelyn
Joskelyn

Ten zapach zdecydowanie ma w sobie to "coś" - najpierw jest ostro-pieprzono-słodki, intensywny i zwracający uwagę. Kiedy pierwsze nuty się uspokoją zapach staje się różano-drzewny. Róża nie jest jednak przesadzona, a drzewo jest mokre, żywicze, aromatyczne - przywłuje na myśl dziką różę w leśnym gąszczu podczas deszczu. Ten etap zdecydowanie skradł moje serce i przekonał mnie do siebie. W bazie niestety pojawia się mocno wyczuwalna skóra, której nie trawię i dlatego nie skuszę się na te perfumy. Myślę jednak, że są naprawdę wyjątkowe, oryginalne i warte uwagi. Mają silną projekcję i należą do zapachów, przy ktorych otoczenie nie ma wątpliwości, że pachniemy :D

natalciaz
natalciaz

Właśnie tak się zastanawiałam co by tu napisać na temat tych perfum bo coś musiałam. Nie używałam ich, ale w Hiszpanii to hit (obecnie tu mieszkam). Na przystankach reklamy, w drogeriach na pierwszym miejscu na oddzielnej półeczce. Myślę muszę powąchać, powąchałam i się zakochałam :) Skórzany, intensywny, sexowny, zwracający uwagę, nieprzeciętny, charakterystyczny, tajemniczy... a to ocena tylko próbki na papierku :) Ciekawe jak komponuje się z skórą :) jak któraś używa to niech da znać

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Aura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Aura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aura marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aura marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Christian Dior Dolce Vita Givenchy Organza Indecence Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Lacoste Lacoste Pour Femme Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Givenchy Organza Chanel Chanel N°19 Molinard Habanita Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Agent Provocateur L'Agent Gucci Gucci Eau de Parfum Lalique Amethyst The Different Company Sublime Balkiss Guerlain Shalimar Tom Ford Black Orchid Cartier La Panthere Lancome Poeme Christian Dior Poison