Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Agua de Loewe Loewe dla kobiet i mężczyzn

Agua de Loewe Loewe dla kobiet i mężczyzn

Agua de Loewe Loewe dla kobiet i mężczyzn Filmy
Agua de Loewe Loewe dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Agua de Loewe Loewe dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Agua de Loewe marki Loewe to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Agua de Loewe został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są yuzu, bergamotka, tangeryna i drzewo różane; nutami serca są nuty przyprawowe, herbata i biały pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, cedr i białe piżmo.

Yuzu Bergamotka Tangeryna Drzewo różane

Nuty przyprawowe Herbata Biały pieprz

Drzewo sandałowe Ambra Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua de Loewe by Loewe.

CK One
L'Eau d'Issey Pour Homme

Agua de Loewe Recenzje Perfum

Winfryda
Winfryda

Cytrusowo-przyprawowe perfumy. Czuć w nich yuzu, a także pikantne nuty czyniące ten zapach uniseksem. Świetne na upały, cudownie chłodzą. Mam wrażenie, że miłośniczkom cytrusów mogą wydać się zbyt męskie, z kolei miłośnikom męskich świeżaków za mało męskie :)
Zdecydowanie najlepszy zapach z serii Agua de Loewe. El i Ella są dużo mniej oryginalne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Agua de Loewe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Agua de Loewe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua de Loewe marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua de Loewe marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bentley Bentley for Men Intense L`Occitane en Provence Eau des Baux Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Rochas Rochas Man Serge Lutens Chergui Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Lalique Encre Noire Gucci Gucci Pour Homme II Loewe Loewe 7 Serge Lutens Fille en Aiguilles Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Frederic Malle Musc Ravageur Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Lalique Lalique White Hermes Voyage d'Hermes Parfum Givenchy Pi Davidoff Zino Davidoff