Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

A Mi Aire Loewe dla kobiet

A Mi Aire Loewe dla kobiet

A Mi Aire Loewe dla kobiet Filmy
A Mi Aire Loewe dla kobiet Zdjęcia

A Mi Aire marki Loewe to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. A Mi Aire został wydany w 2005 roku. A Mi Aire stworzyli Emilio Valeros i Olivier Cresp. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, goździk (przyprawa) i tangeryna; nutami serca są róża, jaśmin, goździk (roślina), pieprz i herbata; nutami bazy są cyprysik japoński, piżmo, cedr i mech.

Mandarynka Bergamotka Goździk (przyprawa) Tangeryna

Róża Jaśmin Goździk (roślina) Pieprz Herbata

Cyprysik japoński Piżmo Cedr Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Mi Aire by Loewe.

A Mi Aire Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

A Mi Aire Loewe jest zapachem wyjatkowym. Mam tu na mysli grupy zapachowe, do ktorych ciezko go podczepic.
Poczatek jest niezwykle chlodny, swiezy, cytrusowo zielony. Idealny na poczatek upalnego dnia
Nuta serca jest zmyslowa - lekko kwiatowa z odrobina drewna.
Baza jest bardzo subtelna, acz wyczuwalna - drewno hinoki w polaczeniu z pizmem daje mocno zielony zapach, dojrzaly i zmyslowy.
A Mi Aire Loewe podpielabym pod kategorie aromatyczno - zielona, choc poczatek jest zdecydowanie cytrusowo - owocowy.
Zapach nie jest slodki, nie ma tu grama wanilii, a ja wciaz wwachuje sie w ubrania i nadgarstki. (jestem milosniczka zapachow waniliowych)
Jak na wode toaletowa - dosyc trwaly, okolo 5 godzin.
Buteleczka jest sliczna i praktyczna do torebki.
A Mi Aire jest moim letnich swiezuchem, bez niego zbojkotuje kazdy wyjazd na letnie wakacje
Jesli lubisz zapach Neblina (Yves Rocher) - napewno polubisz A Mi Aire.

A Mi Aire by Loewe 4.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe A Mi Aire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe A Mi Aire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Mi Aire marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Mi Aire marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Miss Arpels Lanvin Rumeur 2 Rose Givenchy Absolutely Givenchy Adidas Pure Lightness Diesel Diesel Zero Plus Feminine Lulu Castagnette Je t`M :-) Van Gils Her Aura Rasasi Hope Victoria`s Secret Passionate Kisses IKKS Private Garage GRG Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne