Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

A Mi Aire Loewe dla kobiet

A Mi Aire Loewe dla kobiet

A Mi Aire Loewe dla kobiet Filmy
A Mi Aire Loewe dla kobiet Zdjęcia

A Mi Aire marki Loewe to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. A Mi Aire został wydany w 2005 roku. A Mi Aire stworzyli Emilio Valeros i Olivier Cresp. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, goździk (przyprawa) i tangeryna; nutami serca są róża, jaśmin, goździk (roślina), pieprz i herbata; nutami bazy są cyprysik japoński, piżmo, cedr i mech.

Mandarynka Bergamotka Goździk (przyprawa) Tangeryna

Róża Jaśmin Goździk (roślina) Pieprz Herbata

Cyprysik japoński Piżmo Cedr Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Mi Aire by Loewe.

A Mi Aire Recenzje Perfum

Gamma
Gamma

Zgadzam się całkowicie z tym co jest poniżej napisane. Dodawać cokolwiek, to kopiować bardzo trafne opisy poprzedniczek.
Jednak muszę wtrącić swoje trzy grosze. A Mi Aire będzie zapachem z cyklu "pojawił się i zniknął". Jest tak nietrwały, że tylko szaleniec (szaleńczyni :)) kupi drugi flakonik. W moim przypadku trwałość jest zerowa. Naprawdę. Projekcja żadna.
Nie lubią "ogoniastych" zapachów i nie o to mi chodzi, że opary A Mi Aire mają się wlec za człowiekiem. Ale zapach kupuje się po to, aby samemu się pięknie czuć i żeby najbliższe otoczenie też miało z tego przyjemność.
W tym przypadku nikt nie "wywąchał" u mnie nowego zapachu, a koleżanki mam nad wyraz czujne! Zgadzam się, że zlany nim nadgarstek chce się wąchać i wąchać. "Nadgarstek przy nosie" - może tak powinien się ten zapach nazywać?
I nie przemawia do mnie argument, że to przecież tylko woda toaletowa. To ma rozgrzeszać producenta????

Savanoja
Savanoja

Podobnie jak poprzedniczka uważam, że to kategoria aromatyczno-zielona. Na mojej skórze bardzo mocno wybija się akord drzewny, cytrusy dominują tylko w otwarciu. Z upływem czasu kompozycja zmierza w kierunku piżmowo drzewnym, świeżym, orzeźwiającym, lekko morskim. Praktycznie zero słodyczy. Występujące tu kwiaty jedynie podkreślają kobiecy charakter tych perfum.
Flakon, kolor idealnie dobrany. Czuję chłód już przed pierwszym psiknięciem, a później nie jestem rozczarowana. Te perfumy moim zdaniem fantastycznie sprawdzą się w upalne lato. Może nie koniecznie do biura, bo mogą zbyt rozleniwiać... ;)
Początkowo mnie nie zachwyciły, morskie świeżości nie są moją ulubioną kategorią zapachową. Jednak ta kreacja ma w sobie "coś", podoba mi się jej zdecydowana drzewność i sprezentowany chłód. Wwąchuję się w spryskaną rękę i niemal czuję na twarzy morską bryzę, podoba mi się to :D
Parametry bardzo dobre.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

A Mi Aire Loewe jest zapachem wyjatkowym. Mam tu na mysli grupy zapachowe, do ktorych ciezko go podczepic.
Poczatek jest niezwykle chlodny, swiezy, cytrusowo zielony. Idealny na poczatek upalnego dnia
Nuta serca jest zmyslowa - lekko kwiatowa z odrobina drewna.
Baza jest bardzo subtelna, acz wyczuwalna - drewno hinoki w polaczeniu z pizmem daje mocno zielony zapach, dojrzaly i zmyslowy.
A Mi Aire Loewe podpielabym pod kategorie aromatyczno - zielona, choc poczatek jest zdecydowanie cytrusowo - owocowy.
Zapach nie jest slodki, nie ma tu grama wanilii, a ja wciaz wwachuje sie w ubrania i nadgarstki. (jestem milosniczka zapachow waniliowych)
Jak na wode toaletowa - dosyc trwaly, okolo 5 godzin.
Buteleczka jest sliczna i praktyczna do torebki.
A Mi Aire jest moim letnich swiezuchem, bez niego zbojkotuje kazdy wyjazd na letnie wakacje
Jesli lubisz zapach Neblina (Yves Rocher) - napewno polubisz A Mi Aire.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe A Mi Aire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe A Mi Aire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Mi Aire marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Mi Aire marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Naomi Campbell Mystery Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Rochas Alchimie Giorgio Armani Idole d`Armani Stella McCartney Stella Paco Rabanne Ultraviolet Viktor&Rolf Flowerbomb Yves Rocher Nature Millenaire Priscilla Presley Indian Summer Naomi Campbell Eternal Beauty Pierre Cardin Signe Cardin for Her Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier O Boticario Glamour Girard Bali Sunrise Franck Olivier Blue Armand Basi Lovely Blossom Sarah Jessica Parker SJP NYC Girard New York Nights Franck Olivier Sun Java for Women