Marki » L » aromatyczne « Grupy

Botanical Essence No.1 Liz Earle dla kobiet

Botanical Essence No.1 Liz Earle dla kobiet

Mam: 1

Botanical Essence No.1 Liz Earle dla kobiet Zdjęcia

Botanical Essence No.1 marki Liz Earle to aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Charles Niel. Nutami głowy są kardamon, bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i mandarynka; nutami serca są lawenda, geranium, gałka muszkatołowa, kolendra i róża; nutami bazy są wetyweria, paczula, cedr virginia i fasolka tonka.

Kardamon Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Mandarynka

Lawenda Geranium Gałka muszkatołowa Kolendra Róża

Wetyweria Paczula Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Botanical Essence No.1 by Liz Earle.

Botanical Essence No.1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Earle Botanical Essence No.1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Earle Botanical Essence No.1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Botanical Essence No.1 marki Liz Earle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Botanical Essence No.1 marki Liz Earle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Insense Ultramarine Sport The Body Shop Amorito Banana Republic Slate Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Collistar Benessere Creative Universe Beth Terry Mare DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) O Boticario Thaty Demeter Fragrance Lavender Martini Norma Kamali Lavande Melvita Wild Lavender Solinotes Musc