Marki » L » kwiatowe « Grupy

Vivid Liz Claiborne dla kobiet

Vivid Liz Claiborne dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Vivid marki Liz Claiborne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vivid został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są fiołek, frezja, egipska szałwia, bergamotka i tangeryna; nutami serca są piwonia, gardenia tahitańska, irys, lilia, jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Fiołek Frezja Egipska szałwia Bergamotka Tangeryna

Piwonia Gardenia tahitańska Irys Lilia Jaśmin Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vivid by Liz Claiborne.

Vivid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Vivid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Vivid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vivid marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vivid marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Boucheron Initial Bvlgari Voile de Jasmin Tous Summer Blumarine Blu Korloff Paris Kn°I Alain Delon Samourai Woman Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Ebba Los Angeles Miss Belle Simone Cosac Profumi Bianca Saffron James Nani