Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sweet Desire by Realities Liz Claiborne dla kobiet

Sweet Desire by Realities Liz Claiborne dla kobiet

miodowy

Sweet Desire by Realities marki Liz Claiborne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sweet Desire by Realities został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liczi, czarna porzeczka, cytryna i bergamotka; nutami serca są mimoza, kwiat pomarańczy, jaśmin i róża; nutami bazy są miód, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Liczi Czarna porzeczka Cytryna Bergamotka

Mimoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża

Miód Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Desire by Realities by Liz Claiborne.

Sweet Desire by Realities Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Sweet Desire by Realities, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Sweet Desire by Realities, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Desire by Realities marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Desire by Realities marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Gucci Gucci Accenti Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Cacharel Lou Lou Blue Amouage Amouage Epic Woman Tocca Aqua Profumata Catania Kat Von D Sinner Adidas Adidas Sensual Instinct Regency Cosmetics Bal de Bain Tauer Perfumes 09 Orange Star Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender