Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Spark for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Spark for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

miodowy
rumowy

Spark for Men marki Liz Claiborne to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Spark for Men został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są pieprz, rum i kardamon; nutami serca są miód, liść figi i koniak; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Pieprz Rum Kardamon

Miód Liść figi Koniak

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spark for Men by Liz Claiborne.

Spark for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Spark for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Spark for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spark for Men marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spark for Men marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Fahrenheit 32 Al-Rehab Saat Safa L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Clive Christian No. 1 Serge Lutens Bois et Fruits Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Atelier Flou Monsieur mon Amour Lulu Guinness Cast A Spell By Kilian Pure Oud Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Red Flower Organic Perfume Guaiac I Profumi di Firenze Ambra del Nepal