Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Spark Seduction for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Spark Seduction for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

tytoniowy

Spark Seduction for Men marki Liz Claiborne to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Spark Seduction for Men został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są sosna, biały pieprz, grejpfrut i kardamon; nutami serca są wiciokrzew, lawenda i koniak; nutami bazy są skóra, paczula, piżmo, mech dębowy, wetyweria i tytoń.

Sosna Biały pieprz Grejpfrut Kardamon

Wiciokrzew Lawenda Koniak

Skóra Paczula Piżmo mech dębowy Wetyweria Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spark Seduction for Men by Liz Claiborne.

Spark Seduction for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Spark Seduction for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Spark Seduction for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spark Seduction for Men marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spark Seduction for Men marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Jil Sander Jil Byblos Blu Men Cool La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Mojo Be Glamouros L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Etro Sandalo Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Rasasi Jaish Reminiscence Ambre Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men