Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Realities Original Liz Claiborne dla kobiet

Realities Original Liz Claiborne dla kobiet

ziołowy

Realities Original marki Liz Claiborne to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Realities Original został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są rumianek, osmantus, szałwia i bergamotka; nutami serca są lilia, goździk (roślina), frezja, jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i brzoskwinia.

Rumianek Osmantus Szałwia Bergamotka

Lilia Goździk (roślina) Frezja Jaśmin Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Realities Original by Liz Claiborne.

Realities Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Realities Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Realities Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Realities Original marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Realities Original marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chaumet Chaumet Lubin L`Eau Neuve Pierre Balmain Vent Vert Original Lancaster Sunwater Menard Eau de M Soar Lollia Breathe Avon 50's glam Luciano Soprani Solo Soprani Fragonard Eau de Bonheur Boadicea the Victorious Magnificent Charriol Tourmaline Hugh Parsons 99 Regent Street