Marki » L » kwiatowe « Grupy

Realities Liz Claiborne dla kobiet

Realities Liz Claiborne dla kobiet

Realities marki Liz Claiborne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Realities został wydany w 2004 roku. Realities stworzyli Jean-Marc Chaillan, Pascal Gaurin i Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, imbir, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, gardenia, piżmo, fiołek, orchidea, wanilia, jaśmin i bergamotka.

Piwonia Imbir Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Gardenia Piżmo Fiołek Orchidea Wanilia Jaśmin Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Realities by Liz Claiborne.

Realities Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Realities, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Realities, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Realities marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Realities marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Chanel Gardenia Versace Blonde Caron Fleur de Rocaille (1993) Jacadi Jacadi Eau de Senteur Penhaligon`s Violetta Lorenzo Villoresi Teint de Neige Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Donna Karan Pure DKNY DSH Perfumes Mimosa Campos de Ibiza Flor de Almendra Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale