Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mambo for Woman Liz Claiborne dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny
Mambo for Woman Liz Claiborne dla kobiet Zdjęcia

Mambo for Woman marki Liz Claiborne to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mambo for Woman został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są mandarynka, mango i ylang-ylang; nutami serca są kwiat pomarańczy, hibiskus i imbir; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Mandarynka Mango Ylang-ylang

Kwiat pomarańczy Hibiskus Imbir

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mambo for Woman by Liz Claiborne.

Mambo for Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Mambo for Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Mambo for Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mambo for Woman marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mambo for Woman marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Miss Sixty Miss Sixty Flower Power Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop Anna Sui Flight Of Fancy Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Jardin de France Heliotrope Benefit Maybe Baby Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Regency Cosmetics Sassique Avon Secret Fantasy