Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lucky You Liz Claiborne dla mężczyzn

Lucky You Liz Claiborne dla mężczyzn

Lucky You marki Liz Claiborne to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lucky You został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak koniczyna, tamaryndowiec, kwiat bawełny, kardamon, piżmo i drzewo sandałowe.

Koniczyna Tamaryndowiec Kwiat bawełny Kardamon Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lucky You by Liz Claiborne.

Claiborne Sport

Lucky You Recenzje Perfum

Lucky You by Liz Claiborne 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Lucky You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Lucky You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lucky You marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lucky You marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Calvin Klein CK IN2U POP for Him Perfumer`s Workshop Samba Red Man Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Deborah Fisichella Avon Avon Jet Homme Profumum Roma Victrix Adidas Pure Game Special Edition Neil Morris Hippie Teufels Kuche Patchouly Lavandula