Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lucky You Liz Claiborne dla mężczyzn

Lucky You Liz Claiborne dla mężczyzn

Lucky You marki Liz Claiborne to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lucky You został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak koniczyna, tamaryndowiec, kwiat bawełny, kardamon, piżmo i drzewo sandałowe.

Koniczyna Tamaryndowiec Kwiat bawełny Kardamon Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lucky You by Liz Claiborne.

Claiborne Sport

Lucky You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Lucky You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Lucky You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lucky You marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lucky You marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Caron Eaux de Caron Pure Cereus Cereus No.5 Loewe Agua de Loewe Crabtree & Evelyn Nomad Aveda Yatra Gap The Natural Creed Amalfi Flowers Victoria`s Secret Very Sexy Dare Avon Mesmerize for Women Alfred Dunhill Dunhill Black The American Line Army - Patton