Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Liz Sport Liz Claiborne dla kobiet

Liz Sport Liz Claiborne dla kobiet

Liz Sport marki Liz Claiborne to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Liz Sport został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka i cyprys; nutami serca są korzeń irysa, róża, herbata, konwalia i bluszcz; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia i fasolka tonka.

Cytryna Amalfi Mandarynka Cyprys

Korzeń irysa Róża Herbata Konwalia Bluszcz

Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Liz Sport by Liz Claiborne.

Liz Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Liz Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Liz Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Liz Sport marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Liz Sport marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Estée Lauder Knowing Givenchy Amarige D'Amour Salvatore Ferragamo F for Fascinating Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Yves Rocher Comme une Evidence Avon Anhelo Avon Timeless Marks and Spencer Per Una Sonoma Scent Studio Vintage Rose Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Van Cleef & Arpels Oriens