Marki » L » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Graphite Blue by Realities Liz Claiborne dla mężczyzn

Graphite Blue by Realities Liz Claiborne dla mężczyzn

Graphite Blue by Realities marki Liz Claiborne to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Graphite Blue by Realities został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są niebieska lawenda, szafran i tangeryna; nutami serca są cyprys, szałwia muszkatołowa i kardamon; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, piżmo, , wetyweria i cedr.

Niebieska lawenda Szafran Tangeryna

Cyprys Szałwia muszkatołowa Kardamon

mech dębowy Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Graphite Blue by Realities by Liz Claiborne.

Graphite Blue by Realities Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Graphite Blue by Realities, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Graphite Blue by Realities, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Graphite Blue by Realities marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Graphite Blue by Realities marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Calvin Klein CK One Summer 2005 Lacoste Cool Play Tommy Hilfiger Tommy 10 Marc Jacobs Marc Jacobs Men Christian Dior Dior Homme Cologne Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Parfumerie Generale PG03 Cuir Venenum Lancome Magnifique Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Faconnable Faconnable Hermes Voyage d`Hermes Galimard Rencontre