Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

Curve for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Curve for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Curve for Men marki Liz Claiborne to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Curve for Men został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są ananas, jagody jałowca, lawenda, neroli i cytryna; nutami serca są kolendra, imbir, fiołek, kaktus, szałwia, bergamotka i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wetyweria, cedr, mahoń i pieprz.

Ananas Jagody jałowca Lawenda Neroli Cytryna

Kolendra Imbir Fiołek Kaktus Szałwia Bergamotka Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wetyweria Cedr Mahoń Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Curve for Men by Liz Claiborne.

Legend

Curve for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Curve for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Curve for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Curve for Men marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Curve for Men marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Chanel Egoiste Platinum Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme Guy Laroche Drakkar Noir Jasper Conran Mister Gucci Gucci Pour Homme Mancera Wave Musk Alfred Dunhill Icon Franck Olivier Eau de Passion Men CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Cartier Declaration d'Un Soir Dolce&Gabbana D&G Versace Dreamer Hugo Boss Boss Bottled Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Yves Saint Laurent Body Kouros Chanel Allure Pour Homme Davidoff Zino Davidoff