Marki » L » kwiatowo - wodne « Grupy

Curve Wave Liz Claiborne dla kobiet

Curve Wave Liz Claiborne dla kobiet

tropikalny

Curve Wave marki Liz Claiborne to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Curve Wave został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są wiciokrzew, orchidea, malina i karambola; nutami serca są plumeria, lilia, passiflora i hibiskus; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Wiciokrzew Orchidea Malina Karambola

Plumeria Lilia Passiflora Hibiskus

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Curve Wave by Liz Claiborne.

Curve Wave Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Curve Wave, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Curve Wave, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Curve Wave marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Curve Wave marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo Montana Montana Blue Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Ayala Moriel l'Écume des Jours Bath and Body Works Rainkissed Leaves Ebba Los Angeles Miss Ebba Coty Ghost Myst Faberlic Alisez Hilde Soliani Acquiilssssima Bjorn Borg Love All Foxy Red Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route