Marki » L » kwiatowo - wodne « Grupy

Curve Wave Liz Claiborne dla kobiet

Curve Wave Liz Claiborne dla kobiet

tropikalny

Curve Wave marki Liz Claiborne to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Curve Wave został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są wiciokrzew, orchidea, malina i karambola; nutami serca są plumeria, lilia, passiflora i hibiskus; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Wiciokrzew Orchidea Malina Karambola

Plumeria Lilia Passiflora Hibiskus

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Curve Wave by Liz Claiborne.

Curve Wave Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Curve Wave, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Curve Wave, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Curve Wave marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Curve Wave marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Eternity Summer Moschino OH! De Moschino Missoni Missoni Acqua Michael Kors Island Hollister Ryder Issey Miyake L`Eau d`Issey Ettore Sottsass Edition Dana Shades Clean Outdoor Shower Fresh Eau D`Italie Au Lac Hilde Soliani Acquiilssssima Oriflame Eclipse Coleen Rooney Coleen X