Marki » L » kwiatowe « Grupy

Curve Soul Vintage Liz Claiborne dla kobiet

Curve Soul Vintage Liz Claiborne dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Curve Soul Vintage marki Liz Claiborne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Curve Soul Vintage został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są pomarańcza, lima, Śliwka, Żurawina, jabłko i bergamotka; nutami serca są magnolia, tuberoza, irys, jaśmin, kwiat lipy i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Lima Śliwka Żurawina Jabłko Bergamotka

Magnolia Tuberoza Irys Jaśmin Kwiat lipy Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Curve Soul Vintage by Liz Claiborne.

Curve Soul Vintage Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Dla mnie to taki typowy unisex. Ma w sobie coś i z damskiego i z męskiego zapachu. Połączenie cierpkości żurawiny, ze słodyczą tuberozy, kwiatu lipy i śliwki. Całości dodaje lekkej pikanterii nuta imbiru, której nie ma w składzie, ale ja ją wyraźnie wyczuwam. I to pewnie przez nią traktuje ten zapach jako męski. Nazwa idealnie oddająca charakter, bo faktycznie to taki zapach vintage.
Trwałość - ok. 3 godz,
Projekcja - na szerokośc ramion.
Flakonik - odpowiedni, choć brzydki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Curve Soul Vintage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Curve Soul Vintage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Curve Soul Vintage marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Curve Soul Vintage marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Weekend for Women Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Perfumer`s Workshop Tea Rose Kate Moss Kate Summer Time Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Washington Tremlett Neroli Absolute Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Tallulah Jane Tallulah Rifat Ozbek Ozbek