Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Curve Kicks for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Curve Kicks for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Curve Kicks for Men marki Liz Claiborne to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Curve Kicks for Men został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są imbir, mięta, mandarynka, kminek, anyż i bergamotka; nutami serca są labdanum, lawenda, cedr i kardamon; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, drzewo kaszmirowe i mech dębowy.

Imbir Mięta Mandarynka Kminek Anyż Bergamotka

Labdanum Lawenda Cedr Kardamon

Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Drzewo kaszmirowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Curve Kicks for Men by Liz Claiborne.

Polo Blue Sport

Curve Kicks for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Curve Kicks for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Curve Kicks for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Curve Kicks for Men marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Curve Kicks for Men marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Otto Kern Cycle Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Mark Buxton Sounds & Visions Royall Fragrances Royall Vetiver Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Atelier Cologne Oolang Infini Smell Bent Brussels Sprouted LR Bruce Willis Ortigia Sicilia Coral Shell