Marki » L » drzewno - wodne « Grupy

Curve Crush for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Curve Crush for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Miałem: 2

Curve Crush for Men Liz Claiborne dla mężczyzn Zdjęcia

Curve Crush for Men marki Liz Claiborne to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Curve Crush for Men został wydany w 2004 roku. Curve Crush for Men stworzyli Jean-Marc Chaillan i Pascal Gaurin. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, mandarynka, jabłko, cedr i geranium.

Ambra Mandarynka Jabłko Cedr Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Curve Crush for Men by Liz Claiborne.

Curve Crush for Men Recenzje Perfum

Zebra35
Zebra35

Bardzo ciekawy zapach dla Panów w nietypowym, ale ciekawym opakowaniu.Dla mnie to zapach bardziej cytrusowo-drzewny niż drzewno-wodny.Bardzo wyczuwalna mandarynka, szczególnie "na wejście". Później dochodzą do głosu nuty drzewne i one zdecydowanie dominują.Może zapach nie jest zbyt skomplikowany a mała ilość składników nie pozwala mu się jakoś specjalnie rozwijać, co nie zmienia faktu , że jest przyjemny dla nosa. Bardzo uniwersalny. Dla Panów 25 - 60, na okazje zarówno formalne jak i nieformalne. Zapach jest wytrawny i dość chłodny, dlatego na wieczór raczej bym go nie polecała. Używa go mój mąż (głównie do pracy) w sezonie wiosenno-jesiennym i tu zapach sprawdza się znakomicie. Trwałość do 5-6 godz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Curve Crush for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Curve Crush for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Curve Crush for Men marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Curve Crush for Men marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Yves Saint Laurent Kouros Tatoo CB I Hate Perfume Eternal Return Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Benetton United Colors of Benetton Man Jovoy Paris Marine DSQUARED² She Wood Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois CB I Hate Perfume M2 Black March Rasasi Fighting Temptation Rasasi Hope Men Armand Basi L’Eau Pour Homme Jeanne Arthes CO2