Marki » L » kwiatowe « Grupy

Curve Chill Liz Claiborne dla kobiet

Curve Chill Liz Claiborne dla kobiet

Miałem: 1

Curve Chill marki Liz Claiborne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Curve Chill został wydany w 2006 roku. Curve Chill stworzyli Laurent Le Guernec, Loc Dong i Jean-Marc Chaillan. Nutami głowy są imbir, zielona herbata i cytryna; nutami serca są piwonia, frezja i groszek pachnący; nutami bazy są piżmo, wetyweria i cedr.

Imbir Zielona herbata Cytryna

Piwonia Frezja Groszek pachnący

Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Curve Chill by Liz Claiborne.

Harmony of Bamboo
Green Tea

Curve Chill Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Curve Chill, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Curve Chill, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Curve Chill marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Curve Chill marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 E. Coudray Jacinthe Et Rose Seven Skies Belle Histoire Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Roja Dove Scandal CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss CnR Create Taurus DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Bond No 9 Harrods for Her Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Jennifer Aniston Lolavie Luciano Soprani Solo Soprani Rose