Marki » L » szyprowe « Grupy

Claiborne for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Claiborne for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Claiborne for Men marki Liz Claiborne to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Claiborne for Men został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są dzięgiel, melon, lawenda, nuty zielone, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), jałowiec, jaśmin, róża i mirra; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Dzięgiel Melon Lawenda Nuty zielone Bergamotka Cytryna

Cyklamen Goździk (roślina) Jałowiec Jaśmin Róża Mirra

Skóra Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Claiborne for Men by Liz Claiborne.

Claiborne for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Claiborne for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Claiborne for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Claiborne for Men marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Claiborne for Men marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Christian Dior Dioressence Bill Blass Basic Black Catherine Deneuve Deneuve Paloma Picasso Mon Parfum Christian Dior Diorling Ralph Lauren Polo Crest Penhaligon`s Racquets Formula Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Atelier Cologne Trefle Pur Prince Matchabelli Abano Amouage Memoir Woman Jeanne Arthes Shanghai Night