Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

Claiborne Sport Liz Claiborne dla mężczyzn

Claiborne Sport Liz Claiborne dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 3

Claiborne Sport marki Liz Claiborne to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Claiborne Sport został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są lawenda i liść pomidora; nutami serca są cyklamen, kolendra, imbir, nuty drzewne, szałwia i kardamon; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Lawenda Liść pomidora

Cyklamen Kolendra Imbir Nuty drzewne Szałwia Kardamon

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Claiborne Sport by Liz Claiborne.

Lucky You
Cool Water

Claiborne Sport Recenzje Perfum

chevyredflame
chevyredflame

Ciekawy zapach, zupełnie inny od tych które mozna spotkać na ulicy.Intensywny lecz nie nachalny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Claiborne Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Claiborne Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Claiborne Sport marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Claiborne Sport marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Chaumet Chaumet Homme Bruno Banani Bruno Banani Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea Avon Pro Sport Tournament Nasomatto Hindu Grass Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Parfum d`Empire Yuzu Fou Opus Oils Absintheo DSH Perfumes Celadon : A Velvet Green Aftelier Trevert Demeter Fragrance Grass Demeter Fragrance Bamboo