Marki » L » kwiatowe « Grupy

Bora Bora Exotic Liz Claiborne dla kobiet

Bora Bora Exotic Liz Claiborne dla kobiet

Bora Bora Exotic marki Liz Claiborne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bora Bora Exotic został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, orchidea, jeżyna i róża.

Fiołek Orchidea Jeżyna Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bora Bora Exotic by Liz Claiborne.

Bora Bora Exotic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Bora Bora Exotic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Bora Bora Exotic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bora Bora Exotic marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bora Bora Exotic marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Floris White Rose Yves Saint Laurent Elle Shocking Les Parfums de Rosine Parfums Rose M. Asam Blue Dreams Gale Hayman Style Mistral Gardenia Royal Voluspa Tuberosa Agave Aloha Beauty Tropical Gardenia Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss Jo Wood Organics Tula Novaya Zarya Milaya Dnem