Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

tuberozowy
wodny
Bora Bora Liz Claiborne dla kobiet Filmy

Bora Bora marki Liz Claiborne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bora Bora został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są irys, mandarynka i lilia wodna; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy, orchidea i jaśmin; nutami bazy są imbir i drzewo sandałowe.

Irys Mandarynka Lilia wodna

Tuberoza Kwiat pomarańczy Orchidea Jaśmin

Imbir Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bora Bora by Liz Claiborne.

Bora Bora Recenzje Perfum

Nazwa odpowiada zawartości - masa ulepnie słodkich owoców, sporo kokosowej tuberozy i zmielone, zielone łodyżki kwiatów.

Nudny, ale może się podobać, jeśli ktoś lubi takie tropikalne kwiatowo - owocowe zapachy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Bora Bora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Bora Bora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bora Bora marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bora Bora marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etro Dianthus Lancome Cyclades Caron Fleur de Rocaille (1993) Etro Benetroessere Relent Crabtree & Evelyn Spring Rain Amouage Ciel Pour Femme Oriflame Visions Miss Punk S. Cute Sweet Amour Red Apple Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette DSH Perfumes Padme Lotus Melvita Floral Water Rosa