Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Neon Love Desirable Lise Watier dla kobiet

Neon Love Desirable Lise Watier dla kobiet

tropikalny
kokosowy

Neon Love Desirable marki Lise Watier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Neon Love Desirable został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lima, kokos i ananas; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Lima Kokos Ananas

Nuty kwiatowe

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neon Love Desirable by Lise Watier.

Neon Love Desirable Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lise Watier Neon Love Desirable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lise Watier Neon Love Desirable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neon Love Desirable marki Lise Watier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neon Love Desirable marki Lise Watier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Avon Be ... Kissable! Aqaba Jewels of Blu Donna Karan DKNY Summer 2008 Mango Mango Adorably Puma Jamaica ² Woman Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 Christian Dior J`Adore L`Absolu Jessica McClintock Silk Ribbons Ted Baker X2O Extraordinary for Women Joya FvsS: Composition No. 1 Cofinluxe Watt Pink