Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

India Lise Watier dla kobiet

India Lise Watier dla kobiet

India marki Lise Watier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. India został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są nektarynka, marakuja, bergamotka i kardamon; nutami serca są szafran, jaśmin, tuberoza, gardenia i wiciokrzew; nutami bazy są drzewo sandałowe, biała ambra i piżmo.

Nektarynka Marakuja Bergamotka Kardamon

Szafran Jaśmin Tuberoza Gardenia Wiciokrzew

Drzewo sandałowe Biała ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about India by Lise Watier.

India Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lise Watier India, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lise Watier India, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum India marki Lise Watier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu India marki Lise Watier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Serpentine Rochas Alchimie Fendi Fendi 2004 Aubusson Perle d`Aubusson Penhaligon`s Cornubia Jeanne Arthes Art S Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Luciano Soprani Active Benefit So Hooked on Carmella Schiaparelli Zut Tom Tailor Liquid Woman Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle