Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Folies Neiges Lise Watier dla kobiet

Folies Neiges Lise Watier dla kobiet

ziołowy

Folies Neiges marki Lise Watier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Folies Neiges został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vanessa Prudent. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, mandarynka, pomarańcza, dzikie kwiaty i białe kwiaty.

Cytrusy Mandarynka Pomarańcza Dzikie kwiaty Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Folies Neiges by Lise Watier.

Folies Neiges Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lise Watier Folies Neiges, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lise Watier Folies Neiges, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Folies Neiges marki Lise Watier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Folies Neiges marki Lise Watier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe At Night s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Keiko Mecheri Passiflora Givenchy Be Givenchy Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Jeanne Arthes Love Never Dies Koto Parfums L`Elixir de Selenia Demeter Fragrance Apple Blossom Adolfo Dominguez U Love Live Tommy Bahama Set Sail South Seas Revlon Love Her Madly Rendezvous Oriflame Sun