Marki » L » kwiatowe « Grupy

Madagarcar Orchid Lisa Hoffman dla kobiet

Madagarcar Orchid Lisa Hoffman dla kobiet

żółtych kwiatów
Madagarcar Orchid Lisa Hoffman dla kobiet Zdjęcia Madagarcar Orchid Lisa Hoffman dla kobiet Zdjęcia

Madagarcar Orchid marki Lisa Hoffman to kwiatowe perfumy dla kobiet. Madagarcar Orchid został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Rosen. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, piwonia, mimoza i orchidea.

Jaśmin Ylang-ylang Piwonia Mimoza Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madagarcar Orchid by Lisa Hoffman.

Madagarcar Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lisa Hoffman Madagarcar Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lisa Hoffman Madagarcar Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madagarcar Orchid marki Lisa Hoffman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madagarcar Orchid marki Lisa Hoffman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Tender Light Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Annick Goutal Quel Amour! Crabtree & Evelyn Summer Hill Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Worth Dans la Nuit Alberta Ferretti Alberta Ferretti M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Rifat Ozbek Ozbek Cuba Paris Cuba Jungle Snake La Bouquetiere Gardenia Exotique Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music