Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

French Clary Sage Lisa Hoffman dla kobiet

French Clary Sage Lisa Hoffman dla kobiet

lekko korzenny
French Clary Sage Lisa Hoffman dla kobiet Zdjęcia French Clary Sage Lisa Hoffman dla kobiet Zdjęcia

French Clary Sage marki Lisa Hoffman to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. French Clary Sage został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ellen Molner. Perfumy zawierają takie składniki, jak len, kwiat bawełny, szałwia muszkatołowa, bergamotka, nuty wodne i frezja.

Len Kwiat bawełny Szałwia muszkatołowa Bergamotka Nuty wodne Frezja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about French Clary Sage by Lisa Hoffman.

French Clary Sage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lisa Hoffman French Clary Sage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lisa Hoffman French Clary Sage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum French Clary Sage marki Lisa Hoffman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu French Clary Sage marki Lisa Hoffman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gieffeffe Salvador Dali Dalistyle Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Azzaro Eau Belle D'Azzaro Aveda Chakra 5 Creativity Fragonard Riviera Riviera Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Odin 02 Owari En Voyage Perfumes Havane pour Homme