Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Fashion Provo Linn Young dla mężczyzn

Fashion Provo Linn Young dla mężczyzn

wodny

Fashion Provo marki Linn Young to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pieprz, imbir i nuty wodne; nutami serca są bazylia, cedr i szałwia; nutami bazy są paczula, sekwoja, zamsz i ambra.

Pieprz Imbir Nuty wodne

Bazylia Cedr Szałwia

Paczula Sekwoja Zamsz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fashion Provo by Linn Young.

Fashion Provo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linn Young Fashion Provo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linn Young Fashion Provo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fashion Provo marki Linn Young. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fashion Provo marki Linn Young reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Celine Celine Oriflame Deep Woods Lubin Idole Mandarina Duck Mandarina Duck Man Cadillac Cadillac Olivier Durbano Black Tourmaline ScentStory 24 Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange The American Line Marines - Devil Dog Guerlain Chamade Pour Homme Nazareno Gabrielli Tu Xerjoff Nio