Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Fashion Provo Linn Young dla mężczyzn

Fashion Provo Linn Young dla mężczyzn

wodny
ziołowy

Fashion Provo marki Linn Young to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pieprz, imbir i nuty wodne; nutami serca są bazylia, cedr i szałwia; nutami bazy są paczula, sekwoja, zamsz i ambra.

Pieprz Imbir Nuty wodne

Bazylia Cedr Szałwia

Paczula Sekwoja Zamsz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fashion Provo by Linn Young.

Fashion Provo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linn Young Fashion Provo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linn Young Fashion Provo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fashion Provo marki Linn Young. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fashion Provo marki Linn Young reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
O Boticario Coffee Man Yohji Yamamoto Yohji Homme Prada Infusion de Vetiver Olivier Durbano Amethyst Geoffrey Beene Bowling Green Louis Feraud Nuit des Sens Tom Ford Bois Marocain Nez a Nez Foret de Becharre Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Marc O`Polo Marc O`Polo Men Krigler America One Yves Rocher Comme une Evidence Homme