Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Blu 4 You Linn Young dla mężczyzn

Blu 4 You Linn Young dla mężczyzn

Blu 4 You marki Linn Young to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia, goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa, mech dębowy, drzewo sandałowe, cedr, wetyweria i labdanum.

Szałwia Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa mech dębowy Drzewo sandałowe Cedr Wetyweria Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu 4 You by Linn Young.

Blu 4 You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linn Young Blu 4 You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linn Young Blu 4 You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu 4 You marki Linn Young. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu 4 You marki Linn Young reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle Homme Armand Basi In Blue Baldessarini Del Mar Baldessarini D`Orsay Le Dandy Azzaro Acteur Kenzo Power Diptyque L'Eau Trois L`Erbolario China Coty Stetson Black Tonino Lamborghini Feroce Guerlain Chamade Pour Homme Farmacia SS. Annunziata Isos