Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Blu 4 You Linn Young dla mężczyzn

Blu 4 You Linn Young dla mężczyzn

Blu 4 You marki Linn Young to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia, goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa, mech dębowy, drzewo sandałowe, cedr, wetyweria i labdanum.

Szałwia Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Mech dębowy Drzewo sandałowe Cedr Wetyweria Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu 4 You by Linn Young.

Blu 4 You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linn Young Blu 4 You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linn Young Blu 4 You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu 4 You marki Linn Young. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu 4 You marki Linn Young reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Chanel Allure Homme Sport Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Oriflame Frey Diptyque L'Eau Trois Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Donna Karan DKNY Men Summer 2009 The American Line Marines - Devil Dog Ayala Moriel Vetiver Racinettes Krigler America One 31 Carolina Herrera 212 Men Ice Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Nejma Nejma 1