Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

2 To Tango Linn Young dla kobiet i mężczyzn

2 To Tango Linn Young dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
2 To Tango Linn Young dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

2 To Tango marki Linn Young to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, ananas, kardamon i papaja; nutami serca są fiołek, jaśmin, róża i gałka muszkatołowa; nutami bazy są zielona herbata, piżmo i ambra.

Bergamotka Ananas Kardamon Papaja

Fiołek Jaśmin Róża Gałka muszkatołowa

Zielona herbata Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2 To Tango by Linn Young.

2 To Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linn Young 2 To Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linn Young 2 To Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2 To Tango marki Linn Young. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2 To Tango marki Linn Young reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Avon Haiku Benetton B. Clean Energy Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Decleor Aromantic Lancaster Sunwater Arrogance Arrogance pour Elle Floris Seringa Gabriela Sabatini Wild Wind Nina Ricci Ricci Club Rasasi Feelings En Voyage Perfumes Debut de Carmel Strange Invisible Perfumes Essence of IX