Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

2 To Tango Linn Young dla kobiet i mężczyzn

2 To Tango Linn Young dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
2 To Tango Linn Young dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

2 To Tango marki Linn Young to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, ananas, kardamon i papaja; nutami serca są fiołek, jaśmin, róża i gałka muszkatołowa; nutami bazy są zielona herbata, piżmo i ambra.

Bergamotka Ananas Kardamon Papaja

Fiołek Jaśmin Róża Gałka muszkatołowa

Zielona herbata Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2 To Tango by Linn Young.

2 To Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linn Young 2 To Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linn Young 2 To Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2 To Tango marki Linn Young. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2 To Tango marki Linn Young reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Police Wings Femme Versace Yellow Jeans Air-Val International Disney Minnie 2005 Byredo Green Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea CB I Hate Perfume Wild Pansy Philosophy Pure Grace Sarah Jessica Parker Dawn Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo L`Erbolario Neroli Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night