Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn

Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Notte Bianca marki Linari to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Notte Bianca został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są goździk (przyprawa), szałwia muszkatołowa, drzewo kaszmirowe, anyż gwiazdkowaty i piołun; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka, piżmo i ambra.

Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza

Goździk (przyprawa) Szałwia muszkatołowa Drzewo kaszmirowe Anyż gwiazdkowaty Piołun

Wetyweria Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Notte Bianca by Linari.

Notte Bianca Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linari Notte Bianca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linari Notte Bianca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Notte Bianca marki Linari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Notte Bianca marki Linari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Jil Sander Sander for Men Cacharel Cacharel Pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons White Avon Ironman Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Van Gils Strictly for Men Agustin Davila Agustin Davila for Men Anya`s Garden Temple Avon Patrick Dempsey 2 Mazzolari Lui Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him