Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn

Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Notte Bianca Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Notte Bianca marki Linari to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są goździk (przyprawa), szałwia muszkatołowa, drzewo kaszmirowe, anyż gwiazdkowaty i piołun; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka, piżmo i ambra.

Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza

Goździk (przyprawa) Szałwia muszkatołowa Drzewo kaszmirowe Anyż gwiazdkowaty Piołun

Wetyweria Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Notte Bianca by Linari.

Notte Bianca Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linari Notte Bianca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linari Notte Bianca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Notte Bianca marki Linari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Notte Bianca marki Linari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Esprit Esprit Horizon Women Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Pal Zileri Lab Roccobarocco Gold Jeans Cologne Yves Rocher Comme une Evidence Homme Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Burberry Burberry London Special Edition for Men Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Lisa Hoffman Japanese Agarwood CB I Hate Perfume Patchouli Empire Guerlain Chamade Pour Homme Roberto Vizzari Vizzari Homme