Marki » L » « Grupy

Eleganza Luminosa Linari dla kobiet i mężczyzn

Eleganza Luminosa Linari dla kobiet i mężczyzn

Eleganza Luminosa Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eleganza Luminosa marki Linari to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Egon Oelkers. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są róża, jaśmin, frezja, irys i konwalia; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe, piżmo, paczula i ambra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza

Róża Jaśmin Frezja Irys Konwalia

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eleganza Luminosa by Linari.

Eleganza Luminosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linari Eleganza Luminosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linari Eleganza Luminosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eleganza Luminosa marki Linari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eleganza Luminosa marki Linari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Profumum Roma Dulcis in Fundo Rochas Macassar Comptoir Sud Pacifique Aouda Vivienne Westwood Boudoir Jouy Ulric de Varens Varens Original African Queen LR Leona Lewis Paolo Gigli Acqua Penhaligon`s Opus 1870 Burberry Society John Varvatos Artisan Black Zwitsal Eau de Zwitsal