Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Angelo di Fiume Linari dla kobiet i mężczyzn

Angelo di Fiume Linari dla kobiet i mężczyzn

karmelowy
Angelo di Fiume Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Angelo di Fiume Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Angelo di Fiume Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Angelo di Fiume Linari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Angelo di Fiume marki Linari to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Angelo di Fiume został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są wiśnia, malina, pomarańcza i bergamotka; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, karmel, róża i zielone liście; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, benzoes, piżmo i paczula.

Wiśnia Malina Pomarańcza Bergamotka

Ylang-ylang Jaśmin Karmel Róża Zielone liście

Wanilia Drzewo sandałowe Benzoes Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angelo di Fiume by Linari.

Angelo di Fiume Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linari Angelo di Fiume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linari Angelo di Fiume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angelo di Fiume marki Linari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angelo di Fiume marki Linari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Showtime EDP Oscar de la Renta Intrusion Juicy Couture Viva la Juicy Abercrombie & Fitch Wakely Susanne Lang Vanilla Coconut Lisa Hoffman Tuscan Fig Corine de Farme Witch Taranee Caswell Massey Vanilla Orchid Stacked Style Enchantress La Perla Ruby Perlage Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Gres Caline Sweet Appeal