Marki » L » « Grupy

Acqua Santa Linari dla kobiet i mężczyzn

Acqua Santa Linari dla kobiet i mężczyzn

karmelowy

Acqua Santa marki Linari to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua Santa został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka, liść czarnej porzeczki, nuty zielone, kolendra i paczula; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża, konwalia i cyklamen; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, fasolka tonka i karmel.

Bergamotka Liść czarnej porzeczki Nuty zielone Kolendra Paczula

Jaśmin Ylang-ylang Róża Konwalia Cyklamen

Piżmo Cedr Virginia Fasolka tonka Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Santa by Linari.

Acqua Santa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linari Acqua Santa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linari Acqua Santa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Santa marki Linari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Santa marki Linari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Worth Worth pour Homme Joop! Joop! Jump Electric Heat Demeter Fragrance Pure Soap Perry Ellis Perry Ellis Platinum Label Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron Smell Bent Mamma Cassis Demeter Fragrance Condensed Milk Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition Washington Tremlett Notting Hill Carnival Cartier Eau de Cartier Essence d`Orange Madonna Nudes 1979 Sparkle Profumi Capri Luna Caprese