Marki » L » « Grupy

Acqua Santa Linari dla kobiet i mężczyzn

Acqua Santa Linari dla kobiet i mężczyzn

karmelowy

Acqua Santa marki Linari to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua Santa został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka, liść czarnej porzeczki, nuty zielone, kolendra i paczula; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża, konwalia i cyklamen; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, fasolka tonka i karmel.

Bergamotka Liść czarnej porzeczki Nuty zielone Kolendra Paczula

Jaśmin Ylang-ylang Róża Konwalia Cyklamen

Piżmo Cedr Virginia Fasolka tonka Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Santa by Linari.

Acqua Santa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Linari Acqua Santa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Linari Acqua Santa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Santa marki Linari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Santa marki Linari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Funny Days Man S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Hugo Boss Boss Element Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Liz Claiborne Red Sunset Ulric de Varens Varens Original African Queen Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men Julian Rouas Swing Demeter Fragrance Bubble Gum Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue Sorelle Fontana If Jeans for Women