Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Master Number No. 77 Lily Lambert dla kobiet

Master Number No. 77 Lily Lambert dla kobiet

ozonowy
wodny

Master Number No. 77 marki Lily Lambert to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Master Number No. 77 został wydany w 2007 roku. Master Number No. 77 stworzyli Lily Lambert i Sarah Horowitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak granat, truskawka, melon i róża.

Granat Truskawka Melon Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Master Number No. 77 by Lily Lambert.

Master Number No. 77 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lily Lambert Master Number No. 77, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lily Lambert Master Number No. 77, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Master Number No. 77 marki Lily Lambert. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Master Number No. 77 marki Lily Lambert reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Limited Edition Woman Anna Sui Flight Of Fancy Vera Wang Flower Princess Armand Basi Lovely Blossom Mango Mango Adorably Clinique Clinique Happy In Bloom Bijan Bijan Style Oriflame Pop Glam Electric Yellow Bill Blass Couture 1 Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Acorelle Orchidee Blanche Revlon Pink Happiness Little Secrets