Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wink Lilly Pulitzer dla kobiet

Wink Lilly Pulitzer dla kobiet

Wink marki Lilly Pulitzer to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Wink został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Krakower. Nutami głowy są gruszka, frezja i nuty zielone; nutami serca są róża, lilia i fiołek; nutami bazy są ambra i piżmo.

Gruszka Frezja Nuty zielone

Róża Lilia Fiołek

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wink by Lilly Pulitzer.

Wink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lilly Pulitzer Wink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lilly Pulitzer Wink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wink marki Lilly Pulitzer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wink marki Lilly Pulitzer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Juliette Has A Gun Miss Charming Oriflame Air Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Adidas Fruity Rhythm Elizabeth Arden Green Tea Lotus Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat O Boticario Egeo Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Police Police Passion Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical