Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Squeeze Lilly Pulitzer dla kobiet

Squeeze Lilly Pulitzer dla kobiet

kwaśny

Squeeze marki Lilly Pulitzer to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Squeeze został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Bijaoui. Nutami głowy są liczi, grejpfrut i czerwona porzeczka; nutami serca są lotos i róża; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Liczi Grejpfrut Czerwona porzeczka

Lotos Róża

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Squeeze by Lilly Pulitzer.

Squeeze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lilly Pulitzer Squeeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lilly Pulitzer Squeeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Squeeze marki Lilly Pulitzer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Squeeze marki Lilly Pulitzer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Morgan Love Love de Toi Glossy Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Entre Filles Saison 1 Halston Catalyst Neil Morris Coral Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche CnR Create Virgo Clean Fresh Laundry Susanne Lang Sula Blackberry Blush Pupa In Case of Love Gres Caline Blooming Moments