Marki » L » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Somers Lili Bermuda dla mężczyzn

Somers Lili Bermuda dla mężczyzn

Somers Lili Bermuda dla mężczyzn Zdjęcia

Somers marki Lili Bermuda to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Somers został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Bothello. Nutami głowy są cedr virginia, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, imbir i kardamon; nutami bazy są drzewo oliwne, wetyweria i ambra.

Cedr Virginia Bergamotka Grejpfrut

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Imbir Kardamon

Drzewo oliwne Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Somers by Lili Bermuda.

Somers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Somers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Somers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Somers marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Somers marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Kapsule Light L`Artisan Parfumeur Tea for Two Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Boudicca Wode (Scent) Xerjoff Uden Gendarme 7 Sinful Scents Rage O Boticario Carpe Diem Thymes Moonflower Ralph Lauren Big Pony 3 Oriflame Solliden for Him Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights Nejma Puro Intense