Marki » L » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Somers Lili Bermuda dla mężczyzn

Somers Lili Bermuda dla mężczyzn

Somers Lili Bermuda dla mężczyzn Zdjęcia

Somers marki Lili Bermuda to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Somers został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Bothello. Nutami głowy są cedr virginia, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, imbir i kardamon; nutami bazy są drzewo oliwne, wetyweria i ambra.

Cedr Virginia Bergamotka Grejpfrut

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Imbir Kardamon

Drzewo oliwne Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Somers by Lili Bermuda.

Somers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Somers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Somers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Somers marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Somers marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Gant Gant Summer 2009 Boudicca Wode (Scent) Lili Bermuda 64 West Creed Epicea Cinq Mondes Rituel du Siam DSH Perfumes Piment et Chocolat N10Z Intense Masculinity by Intense Demeter Fragrance Bourbon Michel Germain Deauville pour Homme Intelligent Nutrients Attune