Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Passion Flower Lili Bermuda dla kobiet

Passion Flower Lili Bermuda dla kobiet

Passion Flower Lili Bermuda dla kobiet Zdjęcia

Passion Flower marki Lili Bermuda to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Passion Flower został wydany w 1936 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Madeline Scott. Nutami głowy są brzoskwinia i nektarynka; nutami serca są gardenia, ylang-ylang, fiołek, mimoza i tropikalny owoc; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Brzoskwinia Nektarynka

Gardenia Ylang-ylang Fiołek Mimoza Tropikalny owoc

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passion Flower by Lili Bermuda.

Passion Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Passion Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Passion Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passion Flower marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passion Flower marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie (La Collection Fragrances) Castelbajac Castelbajac Christian Dior Sweet Sun Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Panouge Isabey Gardenia Parfums Elite Elite Model Attitude Cacharel Noa L`Eau de Parfum Erreuno Erreuno Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition Oriflame Midnight Pearl Nejma Nejma 2 Floris Amaryllis