Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Paradise Lili Bermuda dla kobiet

Paradise Lili Bermuda dla kobiet

dymny
Paradise Lili Bermuda dla kobiet Zdjęcia

Paradise marki Lili Bermuda to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Paradise został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Bothello. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i granat; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i wiciokrzew; nutami bazy są paczula, cedr virginia, ambra, kadzidło i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Granat

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wiciokrzew

Paczula Cedr Virginia Ambra Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradise by Lili Bermuda.

Paradise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradise marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradise marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Contradiction Comme des Garcons Odeur 53 Abinoam Corazon Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Bill Blass Couture 3 Geo. F. Trumper Wellington Cologne Azagury Azagury Jil Sander Style Soft Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Jovan Musk Novaya Zarya Mon Bijou