Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Paradise Lili Bermuda dla kobiet

Paradise Lili Bermuda dla kobiet

dymny
Paradise Lili Bermuda dla kobiet Zdjęcia

Paradise marki Lili Bermuda to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Paradise został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Bothello. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i granat; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i wiciokrzew; nutami bazy są paczula, cedr virginia, ambra, kadzidło i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Granat

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wiciokrzew

Paczula Cedr Virginia Ambra Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradise by Lili Bermuda.

Paradise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradise marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradise marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Jovoy Paris Poudre Gucci Gucci Rush 2 Parfums de Coeur Skin Musk Christian Dior Dior Homme Intense Esprit Life by Esprit Stella Cadente Aqua Shaik Chic Shaik No 30 M. Micallef Jewel Carolina Herrera Carolina Creed Jasmin Imperatrice Eugenie