Marki » L » kwiatowe « Grupy

Oleander Lili Bermuda dla kobiet

Oleander Lili Bermuda dla kobiet

Oleander Lili Bermuda dla kobiet Zdjęcia

Oleander marki Lili Bermuda to kwiatowe perfumy dla kobiet. Oleander został wydany w 1936 roku. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są irys i różowy oleander; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Pomarańcza

Irys Różowy oleander

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oleander by Lili Bermuda.

Oleander Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Oleander, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Oleander, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oleander marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oleander marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Yves Rocher Rose Absolue Perry Ellis 360° Aqaba Midnight Sun Stella McCartney Sheer Stella 2008 Etienne Aigner In Leather Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete The Different Company Osmanthus Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Shania Twain Shania by Stetson Annick Goutal Rose Splendide Stila Creme Bouquet