Marki » L » kwiatowe « Grupy

Oleander Lili Bermuda dla kobiet

Oleander Lili Bermuda dla kobiet

Oleander Lili Bermuda dla kobiet Zdjęcia

Oleander marki Lili Bermuda to kwiatowe perfumy dla kobiet. Oleander został wydany w 1936 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Madeline Scott. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są irys i różowy oleander; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Pomarańcza

Irys Różowy oleander

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oleander by Lili Bermuda.

Oleander Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Oleander, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Oleander, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oleander marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oleander marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Reflection Woman Victorio & Lucchino Abril Trussardi Bianco Il Profvmo Aria di Mare Le Prince Jardinier Bouton de Rose Neil Morris Rainflower Sonoma Scent Studio Velvet Rose Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Keiko Mecheri Osmanthus Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa TerraNova Gardenia Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale