Marki » L » cytrusowe « Grupy

Fresh Water Lili Bermuda dla kobiet i mężczyzn

Fresh Water Lili Bermuda dla kobiet i mężczyzn

Fresh Water Lili Bermuda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fresh Water marki Lili Bermuda to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fresh Water został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vito Lenoci. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, gorzka pomarańcza i mandarynka; nutami serca są petitgrain i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są piżmo i kadzidło.

Bergamotka Grejpfrut Gorzka pomarańcza Mandarynka

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Piżmo Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fresh Water by Lili Bermuda.

Fresh Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Fresh Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Fresh Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fresh Water marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fresh Water marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 L`Erbolario Bergamot Miller Harris Citron Citron D`Orsay Etiquette Bleue Floris Limes Van Gils Between Sheets Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete O Boticario Linked He Caswell Massey Lime Penhaligon`s Eau de Cologne Penhaligon`s Extract of Limes Adolfo Dominguez Azahar