Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Cedarwood Lili Bermuda dla mężczyzn

Cedarwood Lili Bermuda dla mężczyzn

Cedarwood Lili Bermuda dla mężczyzn Zdjęcia

Cedarwood marki Lili Bermuda to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Cedarwood został wydany w 1932 roku. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn, gałka muszkatołowa, bergamotka i jałowiec; nutami serca są cedr virginia i tytoń; nutami bazy są francuskie labdanum, dąb i piżmo.

Lawenda Rozmaryn Gałka muszkatołowa Bergamotka Jałowiec

Cedr Virginia Tytoń

Francuskie labdanum Dąb Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedarwood by Lili Bermuda.

Cedarwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lili Bermuda Cedarwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lili Bermuda Cedarwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedarwood marki Lili Bermuda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedarwood marki Lili Bermuda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
FCUK FCUK Him Bois 1920 Real Patchouly Montale Louban Geoffrey Beene Grey Flannel Parfum d`Empire Equistrius DSH Perfumes Jitterbug for Men Mazzolari Mazzolari Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Mona di Orio Oiro Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon I Profumi di Firenze Ambra del Nepal Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006